Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dompelbad | Eigen strand Strandtoegang |
| Spa en ontspanning Spa-lounge | Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa Praia de Pipa appartementen bieden ligging in het strandgebied van Praia de Pipa, op 5 minuten wandelen van de Enseada do Madeiro. Het appartement van 58 m² biedt uitzicht op de zee en garandeert de veiligheid van de gasten met 24 uur bewakingsdienst.
Dit 2-badkamer appartement is op afstand van 4 km van het Strand van Pipa en op afstand van 6 km van het Park van Chapadão genesteld. Het Madeiro strand ligt op loopafstand van 25 minuten van deze accommodatie.
Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement heeft een balkon, een keuken en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.
Gasten die in Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Enseada do Madeiro145 km
- Mirante de Cipo2256 km
- Igreja de Santo Antonio2523 km
- Curral strand567 km
- Santuário Ecológico de Pipa2706 km
- Strand van Madeiro1701 km
- Santuario Ecologico de Pipa2557 km
- Falésias de Cacimbinhas724 km
- Parque Estadual Mata da Pipa2580 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo93 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement.
Gasten van Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Strand van Pipa, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Madeiro strand (2 km) en het Park van Chapadão (6 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement?
Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement heeft privéparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement?
Apto Praia Paradisiaca - Falesias De Pipa appartement bestaat uit 58 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?
Dit appartement biedt plaats aan maximaal 6 gasten.